Dashuria e vërtetë është një gjë shumë e rrallë, sidomos në botën e showbizit. Çiftet bashkohen dhe ndahen aq shpesh dhe shpjet, saqë të duket e pamundur se dashuria mes tyre ekziston.

Por kjo nuk vlen për të gjithë, më poshtë dritare.net ju sjell çiftet që na kanë treguar se dashuria e vërtetë ekziston dhe se duhet të besojmë fort në të. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

 Oprah Winfrey dhe Stedman Graham

15. Oprah Winfrey dhe Stedman Graham

Beyoncé dhe Jay Z

12. Beyoncé dhe Jay Z

John Legend dhe Chrissy Teigen

4. John Legend dhe Chrissy Teigen

Foto 1 nga 15

1. Will Smith dhe Jada Pinkett Smith


Flash Lajme

Më të lexuarat