E keni parasysh atë momentin kur jeni në një kafe, dhe në tavolinën ngjitur ndodhet djali që ju ose shoqja juaj pëlqen? Kjo ka ndodhur sot me Dafina Zeqirin, këngëtaren e dashur të publikut shqiptar.

Ndërsa ishte në kafe me shoqen e saj, mbrapa ndodhej një djalë që ajo e pëlqente. I tregon mikeshës së saj, që e ka me shpinë, por i thotë të bëjë kujdes, të mos e shoh menjëherë.

View this post on Instagram

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Një situatë e ngjashme ndodh mes gjithë shoqeve, apo jo? Por mënyra sesi shoqja e Dafinës e shikon është vërtet unike. Ajo fillon të kërcejë dhe kthehet me stil. Pasi e pa të dyja duken të kënaqura që ia dolën me sukses, në këtë sfidë të përditshme./E.B-dritare.net


Flash Lajme