Sot për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku është një ditë e veçantë. Para një viti zoti i bekoi me një vajzë, ndërsa sot festojnë ditëlindjen e saj të parë.

Ndërsa në mëngjes Xhensila e Besi na njohën për herë të parë me vajzën, këtë pasdite këngëtarja nuk ka rezistuar pa postuar një video të ëmbël.

Në video është momenti kur Xhensila merr për herë të parë në krahë Ajkën, ndërsa në sfond dëgjohet kënga  e saj “Çelësi i zemrës”. /E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@xhensilamyrtezaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat