Këngëtarja  shumë e dashur e publikut, Arilena Ara, ka nisur pushimet verore. Përmes një postimi në Instagram, ajo ka zbuluar se këtë verë ka zgjedhur të pushojë në Maliu, Kaliforni.

View this post on Instagram

A post shared by (@arilenaaraa) on


Vipat shqiptarë zakonisht zgjedhin të pushojnë në plazhet dhe ishujt më të bukur të botës, duke filluar që nga Malibu, Karaibet, Maldive apo Mykonos. Por ka dhe shumë të tjetër që zgjedhin rivierën shqiptare./E.B-dritare.net


Flash Lajme