Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton dhe dukesha e Sussex, Meghan Markle janë bërë bashkë për herë të parë, për të ndjekur Serena Williams në Wimbledon këtë të shtunë.

Sot po zhvillohet finalja e Grupit të Grave, për të kurorëzuar kampionen e tenisit në  Wimbledon 2019.

Jo vetëm Kate Middelton dhe Meghan kanë shkuar për të ndjekur Serenën e cia do të përballet me Simona Halep, por edhe Pippa Middleton.

Të treja shkëlyqen me veshjet e tyre. Kate kishte veshur fustan jeshil, Meghan kishte zgjedhur fund dhe këmishë, ndërsa Pippa një fustan ngjyrë të bardhë me printe blu./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 10


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All