Aktori i njohur turk, Erkan Petekkaya, është duke qëndruar në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, së bashku me gruan e tij dhe në bazë të lokacionit tregon se ndodhet në një nga hotelet e Prishtinës.

“Kujtim nga Kosova” ka shkruar ai pranë fotos ndërsa në gjuhën shqipe u shpreh “Ju dëshiroj ditë të mirë”.Ai për publikun shqiptar u bë i njohur nga një prej telenovelave turke.


Flash Lajme