Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen.Vajza e Fjolla Morinës sot feston ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht, shkruan lajmi.net.

Fjolla në Instagram e ka publikuar një foto nga e kaluara pranë të cilës edhe i ka shkruar disa fjalë.

“Unë nuk ta them shpesh këtë , por sot është dita e përkryer për të të bërë të ditur se cfarë dhurate e çmuar je për mua.Jam krenare per vajzen time.Ti je gezimi im i pare,drita e syve te mi,ti je ajo qe per here te pare degjova te me thoje MAM.Qofsh e paster si uji,e dashur si zemra dhe e bukur si dielli.Gëzuar Ditëlindjen Lediana.Mami te do shume.”, ka shkruar Fjolla e cila e ka theksuar se në këtë foto është shfaqur natyrale.

Fotografia është realizuar 16 vite më parë.


Flash Lajme