Më joshëse se kurrë. Kështu është shfaqur së fundmi aktorja Eliona Pitarka teksa na ka treguar format e saj trupore.

Ajo ka publikuar një fotografi joshëse, e veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, duke treguar se po shijon pushimet verore, pranë detit.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj teksa publikon fotografi provokuese e shumë seksi në “Instagram”. Këtë herë në fakt ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.


Flash Lajme