iziano Ferro i ka dhënë fund beqarisë!

Këngëtari i njohur është martuar me një ceremoni intime me 40 të ftuar të shtunën më 13 korrik, në një vilë në Sabaudia, provincë në Lazio.

Pas tre vitesh lidhje, këngëtari shkëmbeu unazat me 54 vjeçarin nga Los Anxhelos, Victor, dhe prezent ishin gjithashtu edhe prindërit e tij.

“Vanity Fair” shkruan se çifti ishte martuar ligjërisht fshehurazi më 25 qershor të vitit të kaluar në Los Angeles, ku edhe jeton.


Flash Lajme