Mbrëmjen e djeshme në Londër u mbajt premiera e filmit “Lion King” ku morën pjesë shumë të famshëm por edhe çifti mbretëror Meghan dhe Harry-n.

Këngëtarja e njohur Beyonce e cila ka bërë kolonën zanore të filmit të animuar si dhe bën zërin e luaneshës Nala, dukej vërtet si një luaneshë e veshur me ar nga koka të këmbët.

Ana e djathtë e fustanit kishte një të çarë aq të madhe saqë këngëtarja zbuloi pak celulit në pjesën e kofshës.

Megjithatë momenti kulminant ishte kur dyshja takoi

Ata ndanë disa komlimente mbi fëmijët dhe vogëlushin Archie, ndërsa nuk munguan as përqafimet e përzemërta të Meghan ndaj Beyonce-s dhe Jay Z.


Flash Lajme