Në datë 15 korrik koncerti më i madh në vend i organizuar me rastin e 15 vjetorit të platformës ‘Digitalb’ bëri bashkë artistët më të mirë nga Shqipëria dhe Kosova për të dhuruar performanca unike në sheshin ‘Skënderbej’.

Një ndër to ishte dhe këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata. Ajo performoi disa nga këngët më të mira ndër vite së bashku me trupën e baletit, e cila e shoqëron tashmë Elvanën në çdo dalje publike.

Në datë 15 korrik koncerti më i madh në vend i organizuar me rastin e 15 vjetorit të platformës ‘Digitalb’ bëri bashkë artistët më të mirë nga Shqipëria dhe Kosova për të dhuruar performanca unike në sheshin ‘Skënderbej’.

Një ndër to ishte dhe këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata. Ajo performoi disa nga këngët më të mira ndër vite së bashku me trupën e baletit, e cila e shoqëron tashmë Elvanën në çdo dalje publike.

Mesa duket përveç nxitimit grupi i artistëve edhe janë argëtuar në vrullin e punës pak para se të dilnin në skenë. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Elvana zbulon momente nga prapaskenat e xhirimeve dhe daljeve të saj publike.

Pak para se këngëtarja të sillte në treg këngën me titull ‘Mike’ në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe John Shahun, publikoi një video e cila u bë virale për dozat e humorit që kishte duke imituar mamanë e saj kur ajo ka qenë e vogël.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All