Modelja e njohur Irina Shayk para pak kohësh është ndarë nga Bradley Cooper. Mesa duket modelja bukuroshe e ka lënë gjithçka pas krahëve, dhe është në një lidhje të re.

Ajo është fotografuar në krahët e një mashkulli tjetër, dhe sipas revistave të huaja, ai është Alec Maxwell, drejtori kreativ i British Vogue.

Kujtojmë se Irina Shayk dhe Bradley Cooper kishin disa vite lidhje, por u ndanë që pas ndarjes së çmimeve Oscar./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat