Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj Ledion Liço dhe djalin, London.

Sara nuk është shumë aktive në rrjete sociale, por ajo do që ta ndajë me të gjithë, dashurinë që ka për djalin e saj.

Mëngjesin e sotëm ajo ka postuar një foto të London, ku i uron të gjithë ndjekësit për një mëngjes të bukur. Sigurisht, të zgjohem me njerëzit që do është një mëngjes i përkryer.

Kujtojmë se Sara Hoxha është shtatzënë, në pritje të një djali tjetër./E.B-dritare.net


Flash Lajme