Këngëtari i njohur Blero, i cili sapo ka publikuar albumin e tij muzikor, feston sot ditëlindjen.

Partnerja e tij me të cilën shumë shpejt do të martohet, Afrona Dika, i ka bërë një urim të veçantë dhe një premtim të madh.

Përmes një postimi në Instagram ajo i uron ditëlindjen dashurisë së jetës së saj, dhe i premton se do ta dashurojë çdo ditë.

“Premtoj që do të të dashuroj çdo ditë, pa reshtur, pa llogaritur sesa milje larg mund të jemi. Gëzuar ditëlindjen burri im, e ardhmja ime, dashuria ime. Të dua! Ps: Ditëlindja jonë e fundit pa martuar hihi”, shkruan Afrona./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 1


Flash Lajme