Tashmë që lidhjen e tyre e kanë bërë publike, Anwar Hadid dhe Dua Lipa shfaqen përkrahë njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Anwar, ndryshe nga meshkujt e tjerë që ia shprehin dashurinë të dashurës me lule apo dhurata, ai vepron ndryshe.

Për të mjafton një stilolaps, dhe në bluzën e tij ka shkruar shkronjën e parë të emrit Dua.

Mesa duket këngëtares shqiptare i ka pëlqyer kjo surprizë saqë e ka ndarë me miliona ndjekës në Instagram./E.B-dritare.net


Flash Lajme