Trendet e modës ndryshojnë çdo ditë, dhe është shumë e vështirë të qëndrosh e përditësuar me të rejat e fundit.

Nëse tani jemi në sezonin e veshjeve me tyl, mund të themi me plot bindje se edhe puplat janë shumë në modë.

Dritare.net ka bërë një kërkim në foto e vajzave të njohura shqiptare, dhe rezulton se të gjitha preferojnë puplat, duke filluar që nga Lori Hoxha, Luana Vjollca, Elvana Gjata e deri te Eneda Tarifa.

Nëse nuk na besoni, shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 10


Flash Lajme