Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj sot ka pasur një ditë të veçantë.

Bukuroshja shqiptare po feston ditëlindjen e 33-të, shkruan Indeksonline.

Afërdita e cila prej vitesh jeton në Michigan të Amerikës aty ku edhe po vazhdon karrierën e saj prej modele.

Ndërsa ditën e saj të lindjes ajo ka vendosur ta kaloj në qytetin e Torontos, në një vend tejet luksoz me pamje mahnitëse ku edhe ka sjellur një imazh në llogarinë e saj të ‘Instagram-it’.

Ajo erdhi mjaft u shfaq në super formë edhe me stil teksa falënderoj të gjithë për urimet.

“Faleminderit për të gjithë dashurinë që ma keni dhuruar për ditëlindje”, ka shkruar Afërdita përkrahë imazhit.

Kujtojmë që Afërdita është martuar me hokeistin çek Jakup Kindl.


Flash Lajme

Më të lexuarat