Pas suksesit që pati me filmin “Dy gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi ka ndërmend të sjellë dhe një film tjetër.

Ai përmes një postimi në Instagram, jep lajmin se ka në plan të sjellë një film me dy kolegët e tij, aktorët e njohur të humorit, Julian Dedën dhe Gentian Zenelajn.

Po sikur të vijë një film me këta 3 çunat. A thua kishte shkuar për ta parë në kinema”, shkruan Ermalin, ndërsa fotoja e postuar është e tre aktorëve, kur ishin më të rinj./E.B-dritare.net


Flash Lajme