Para disa muajsh, modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, vendosi t’i priste flokët e saj të shkurtra, dhe t’i dhuronte ato për bamirësi.

Pas kaq kohësh me flokët të shkurtra, parukierja e saj, i ka postuar një video në Instastory, ku duket qartë Emina me gërshërë në duar, duke  prerë vetë flokët.

Në video, teksa po i pret, dëgjohet të thotë se ka frikë, por dëshira e saj e madhe për të parë njerëzit në nevojë të lumtur, e bëri që ta merrte guximin që t’i priste.

Kujtojmë se ajo kur i bëri flokët e shkurtra tha, nëse flokët e saj të prerë do t’i dhurojnë dikujt buzëqeshje, kjo e bën atë të lumtur./E.B-dritare.net


Flash Lajme