Bashkëshorti i modeles së njohur shqiptare, Emina Çunmulajt, Sam Nazarian, feston sot 44-vjetorin e lindjes.

Përmes një postimi në Instagram , Emina ka ndarë me ndjekësit një foto të veçantë dhe një urim për babain e dy vajzave të saj.

“Dashuria ime, gëzuar ditëlindjen. 44 vjeç të shkojnë shumë. Sa me fat jam që të kam, për të qeshur (pothuajse çdo ditë). Gjithmonë më bën të ndihem e sigurt kur qaj mbi shpatullën tënde dhe kur më mbron me krahët e tu. E bekuar që të kam, dashuri. Dua që të jetojmë gjithmonë si në këtë foto”, shkruan Emina./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@eminacunmulaj) on


Flash Lajme