Enca gjithmonë ka qenë një ndër këngëtaret më provokuese në Shqipëri.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar gjoksin, qoftë në videoklipe, ashtu edhe në emisione të ndryshme kur është e ftuar.

Jeni kuriozë pse Enca e nxjerr gjoksin në çdo rast?

Epo vetë këngëtarja do t’jua shuajë këtë kuriozitet. Një nga fanset e këngëtares e ka pyetur Encën në Instagram se përse e nxjerr vazhdimisht gjoksin, dhe ajo nuk e ka lënë pa përgjigje.

 “O Enca, do të bëj një pyetje. Pse në çdo video tënden e nxjerr gjoksin? Mos ma merr për keq, ti më pëlqen shumë por atë pyetje dua ta di.”- i shkruan fansja Encës.

Ndërkohë këngëtarja i përgjigjet:

Le te themi qe gjoksi nuk është si qenushi qe e nxjerrim nga shtëpia kur te duam.Ne vajzat me gjoks te madh e kemi aty gjithë kohen dhe duam sduam bie gjithmonë ne sy! Gjithashtu kjo ishte pjese e nje klipi ku xhiruam NE PLAZH me bikini. Une kam veshur fustan. Edhe nëse do vishja diçka te mbyllur gjoksi im serish do te binte ne sy. Jete te gjate gjoksit te madh!”dardania.com


Flash Lajme