Sot mbreti i ardhshëm mbushi 6 vjeç, ndërsa gjithë familja e princit George po shijon pushimet e verës në Mustique. Duka dhe Dukesha e Kembrixhit ndanë tri foto të djalit të tyre, teksa sheh kamerën e qesh.

Në këtë 6-vjetor të princit George, dritare.net ju sjell foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeçare. Zbulojini në galerinë më poshtë!dardania.com

Foto 1 nga 18


Flash Lajme