IMCP ka publikuar një raport, ku tregoeh sesi personazhet e njohur vip, kanë mijëra ndjekës të rremë në llogaritë e tyre Instagram.

Sipas raportit, përqindjen më të madhe e ka moderatorja e njohur amerikanë, Ellen Degeneres, me 58%

Grupi BTS zënë në vendin e dytë me 48%. Të tretin Kourtney Kardashian. Më pas vijnë  Taylor Swift dhe Ariana Grande.

Listës nuk i ka shpëtuar as ylli Kim Kardashian, e cila rezulton me 44% ndjekës të rremë. Pas Kim Karadashina vjen motra e saj, Khloe. Më pas Miley Cyrus dhe Drake./E.B-dritare.net


Flash Lajme