Për shkak të fluksit të lartë të pushuesve, akset kryesore në vend ka pasur trafik të rënduar këtë fundjavë.

Aktori i humorit Julian Deda, teksa po shkonte në Shkodër, ka postuar në foto në Instagram, duke fjetur në timon.

Ai shkruan se, çdo tre metra ke mundësi të flesh, pasi trafiku ka paralizuar qarkullimin.

“Një të mirë ka trafiku i rënduar i rrugës Tiranë-Shkodër. Ke kohë me i fut një sy gjumë. Zgjohesh, ecën tre metra, ndalon dhe gjumë prapë”, shkruan ai./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@juldeda) in data:


Flash Lajme