Para një viti, trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Ata zhvilluan një dasmë përrallore në Como të Italisë, dhe sigurisht  ishte dasma e vitit.

Këtë fundjavë, ata festojnë një vjetorin e martesës, dhe Sara ka publikuar në Instagram çaste nga momenti i përgatitjes kur po bëhej nuse.

Sa shumë gjëra kanë ndryshuar në një vit. Ndërsa atëherë po përgatitej për t’i thënë po Ledionit, sot ajo është në një pritje të ëmbël, dhe shumë shpejt do të bëhet mama për herë të dytë./E.B-dritare.net


Flash Lajme