Përmes një postimi në Instagram, moderatorja Jonida Vokshi ka lajmëruar se do të largohet nga Digitalb. Ajo thotë se Digitalb ka qenë shtëpia e saj, 10 vjetët e fundit, dhe lajmin e largimit e pati të vështirë të japë.

Arsyeja kanë qenë projektet e tjera, dhe Jonida shkruan se do t’i zbulojë shumë shpejt.

Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua.

Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju.

Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit.

Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua.

Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot.

Mbase nje dite do jemi bashke serish, por deri atehere une kam vendosur te vazhdoj me projekte te tjera te cilat shume shpejt do ti kuptoni.

Ne fund, ju falenderoj JUVE qe keni qene me mua dhe me keni perkrahur dhe shkruar pa fund pergjate ketij rrugetimi. JU FALEMINDERIT ndjekes e miq te mite??❤ Ju ftoj ne rrugetimin tim te ri duke ju premtuar gjera edhe me te bukura!?”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@jonidavokshiofficial) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat