Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni, ka postuar një video në Instastory, ku duke bashkëshorti i saj Fedez me pjaster në dorë, duke i drejtuar flokët.

Të gjitha vajzat do të ishin xheloze për Chiarën në këtë rast, sepse të kesh një bashkëshort që të ndihmon me lukun, është pothuajse e pamundur sot.

Por ja që meshkuj të tillë ekzistojnë, dhe Chiara është me fat që e ka në krahë një të tillë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat