Gashi është një nga artistët amërikano-shqiptar që gjithmonë përpiqet që të përmirësojë imazhin e shqiptarëve në botë.

Pas Sunny Hill Festival, që u shoqërua me disa incidente të vogla për të, ai ka dhënë një lajm të mirë në Instagram.

Në fillim solli në Kosovë bluzat me shqiponjën e flamurit shqiptar, ndërsa sot përmes një postimi në Instagram, tregon altetet e markës Nike Air Force 1, të dizajnuara me shqiponjën e zezë dhe emrin e Gashit./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat