Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë prindër të dy fëmijëve. Dhe pse të dy janë personazhë publikë dhe shumë të njohur, ata janë shumë të rezervuar kur vjen puna te fëmijët e tyre.

Joelin na e kanë treguar disa herë përmes fotove, ndërsa vajzën Sia, pothuajse asnjëherë.

Por mbrëmjen e djeshme, Ami ka bërë një përjashtim. Ajo ka postuar një foto të dy fëmijëve, duke ecur në park dorë për dore. Joeli dhe Sia tani janë rritur dhe veçse janë motër e vëlla, janë dhe shokë të ngushtë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All