Moderatorja Arbana Osmani, këtë fundjavë po e kalon në Theth të Shkodrës.

Ajo është emocionuar aq shumë nga bukuritë e atij vendi, mes maleve, freskisë, ajrit dhe ujit të pastër, saqë vazhdimisht ka postuar foto në Instagram.

Thethin, Arbana, e ka quajtur parajsë dhe u ka bërë thirrje të gjithëve të vizitojnë, sepse është një mrekulli./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat