Pas reagimit të Miley Cyrus në lidhje me ndarjen, ka reaguar edhe ish-bashkëshorti i saj Liam Hemsworth.

Daily Mail raporton se, ndërsa ai ishte duke shëtitur në Bayron Bay, ku jeton vëllai i tij, ai u tha gazetarëve që nuk e dini sesi është dhe se nuk do të flasë.

“Ju nuk  e dini sesi është. Unë nuk dua të flas për atë”, mësohet të ketë thënë Liam./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All