Vera e nxehtë e ka gjetur Luanën sa “në krye të detyrës”, sa nëpër destinacione pushimesh. Pas suksesit që po korr me këngën e fundit, bashkëpunimi me Faydee, moderatorja është angazhuar edhe me koncertet.

Ku duhet thënë se Luana është edhe ndër më të paguarat. Megjithatë gjithë këto angazhime duket se nuk e kanë lënë atë pa plazh.Ashtu si shihet edhe nga këto foto, bukuroshja po kalon disa dite relaksi me femrat e familjes së saj. Mamaja, motra e madhe, Marina si dhe mbesat janë së bashku në Dhërmi, teksa po lundrojnë në jahtin luksoz. E mesa duket pasi Luana kaloi pushimet me të dashurin vetëm, me të motrën dhe kunatin e saj, Getoarin, këtë herë është rradha e familjes së madhe Vjollca, që duhet thënë shkëlqen në të bardha.

luanalv3lv2lv1lv
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All