Këtë verë, motrat e njohura Vjollca dhe mamaja e tyre, kanë nisur pushimet e verës sëbashku. Ata kanë zgjedhur të pushojnë në Dhërmi të Vlorës.

Përmes postimeve në Instagram, ata duket se po kalojnë momente të bukura bashkë, në Shqipërinë e mrekullueshme, siç thotë Luana.

Familja Vjollca kanë marrë dhe një jaht, ku po shijojnë privatësinë në mes të detit./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 7


Flash Lajme

Më të lexuarat