Prej afro një viti, moderatorja Fatma Met’hasani dhe Alfio Rrotani janë në një lidhje. Çifti shpeshherë ndan me ndjekësit në Instagram, çaste romantike, duke na treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Çifti i famshëm ndodhet me pushime në Ksamil.

Së fundmi moderatorja, ka ndarë me ndjekësit në Insatgram një foto me Alfion. Jo vetëm bukuria e çifti, por ajo që na tërhoqi edhe më shumë ishte dedikimi romantik i Fatmës për Alfion.

“Zemër e madhe e kuqe”, shkruan Fatma poshtë fotos, ku shihet Alfio teksa puth në kokë moderatoren.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat