Deri më tani as Miley Cyrus dhe as Liam Hemsworth nuk kishin folur tamam-tamam për ndarjen e tyre. 29-vjeçari ndau me ndjekësit në Instagram një foto, nga perëndimi i diellit në plazh, ndërsa tregon më shumë për ndarjen me Miley-n.

Ai shkruan:

“Përshëndetje të gjithëve! Një shënim i shpejtë për të thënë se Miley dhe unë jemi ndarë dhe i uroj asaj asgjë tjetër përveç shëndetit dhe lumturisë.  Kjo është një çështje private dhe unë nuk kam bërë, as nuk do të bëj, ndonjë koment për ndonjë gazetar apo media. Paqe dhe dashuri.”/K.C/dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat