Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi, pasi pushoi disa ditë në plazhet e jugut të Shqipërisë, ka zgjedhur që pjesën e dyte të këtij muaji ta kalojë jashtë Shqipërisë.

Ajo këtë herë ka shkuar në shtetin fqinj, Greqi. Ndryshe nga vipat e tjerë që të gjithë kanë zgjedhur të pushojnë në Mykonos, Rozana ka shkuar në nje pikë po kaq të frekuentuar, në Santorini.

Ajo ka mbetur e mahnitur nga vendi, saqë vazhdimisht ka postuar foto në rrjete sociale./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 11


Flash Lajme

Më të lexuarat