Mariza Ikonomi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Mariza ndodhet në Las Vegas, me të ëmën dhe motrën. Këtë na e tregon përmes fotove që poston në rrjete sociale.

Mariza ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto me të ëmën, motrën Ledian dhe mbesën e saj që hyri në klasë të parë, Alinën, teksa shëtisin bashkë.

Këngëtarja gjithnjë e ka shprehur dashurinë dhe lidhjen e ngushtë që ka me të motrën. Përveçse janë si dy pika uji, ato kanë një raport për t’u pasur zili.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All