Armina Mevlani, prej 7 vitesh tashmë është në lidhje me djalin e ish Kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha. Kohët e fundit në një intervistë ajo ka folur për lidhjen e saj me Shkëlzenin dhe fëmijet e tij dhe është shprehur se cdo gjë shkon shumë mirë.Mirëpo statusi i postuar në Instagram nga Armina na ka bërë të dyshojmë në lidhje me marrëdhënien e tyre. Në këtë status blogerja shkruante: “Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë.”

Shprehje mjaft e goditur kjo, por kujt i drejtohet vallë? Të jetë ky një mesazh për Shkëlzen Berishën apo është thjesht një frymëzim për Arminën?


Flash Lajme

Më të lexuarat