Ajo mori famë në të 30-tat e saj, në xhirimet magjepsëse të pin-up, para se të bëheshe aktore.

Sot, aktorja dhe modelja 60-vjeçare, Linda Lusardi ka treguar se për të mosha është thjesht një numër.

Modelja ka pozuar me të njëjtat bikini që pozoi tridhjetë vjet më parë, dhe dukej po aq seksi sa atëherë.

Linda tha: “S’mund ta besoj se kam veshur të njëjtat bikini me shkëlqim që kam veshur atëherë. I gjeta në papafingo fundjavën që shkoi, ndërsa isha duke bërë një pastrim. Edhe sot akoma më përshtatendardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All