Këngëtarja Selena Gomez, si shumë vipa të tjerë, ka vendosur të ngrijë vetë një biznes, përveçse të merret me muzikë.

Mësohet se ajo, shumë shpejt, do të hedh në treg, linjën e saj me produktet e bukurisë dhe kozmetikës.

Gomez ende nuk ka thënë asnjë fjlaë në lidhje me këtë gjë, por ka qenë Zyra e Patentave dhe Markave të Tregut në SHBA që e ka konfirmuar.

Kujtojmë që linjë kozmetike ka Kylie Jenner, dhe në shtator 2017 e lancoi zyrtarish edhe Rihanna linjën e saj, Fendy Beauty./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat