Sot Ermal Mamaqi paska qenë plot me surpriza. Ndërsa disa orë më parë zbuloi se pjesë e kastit të aktorëve do te jetë këngëtarja Enca dhe doktori i kirurgjisë plastike, Skerdi Faria, pak më parë ka zbuluar një tjetër sekret, që tha se do e tregojë ditën që del filmi.

Ja që nuk duroi, dhe ai përmes një postimi në Instagram, ka treguar se filmi i tij I ri, do të quhet “I love Tropoja”.

Ermali, ndërsa ka dhënë këtë lajm, ka përmeduar dhe Markun, përosnazhin e filmit shumë të komentuar  “Taken”. Ai shkruan se Marko nga Tropoja është një superstar, por pa zbuluar asgjë më shumë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat