Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi, pas mbylljes së sezonit të punës ka nisur pushimet.

Destinacioni  i Rozit, këtë vit është ishulli grek, Santorini.

Me të gjithë ndjekësit e saj, ajo ka ndarë momente nga këto ditë relaksi.

Përtej pamjeve mahnitëse të plazhit dhe qytetit të mrekullueshëm, Rozana duket në formën më të mirë të mundshme./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All