Pushimet e kësaj vere, gazetarja Sonila Meço, bashkë me burrin dhe vajzën po i kalojnë në shtëpinë e tyre, në Dardhë.

Së fundmi gazetarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto nga vila e saj, e gjitha me gurë dhe gjelbërim.

“Të ‘ushqesh’ një kopsht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë”, shkruan gazetarja.dardania.com

Foto 1 nga 8


Flash Lajme

Më të lexuarat