Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh, përvec familjes së saj ajo tregon dhe jetën e bukur dhe luksoze që bën. Pikërisht për këtë arsye një nga ndjekësit e saj është shprehur e zhgenjyer ndersa komenton foton e publikuar nga Emina në profil.Në njërën nga fotot e publikuara nga Emina ndersa ndodhet me pushime ndjekësja ka thënë: “Po se u lodhe shumë… në fillim më pëlqeje se dukeshe një vajzë e thjeshtë dhe atdhetare, po tani kuptoj që je një njeri i llastuar që na tregon jetën tënde luksoze, dhe po të ishte aq atdhetare si mendoja unë nuk do kishe marrë një të huaj miliarder vetëm për interes, po do kishe marrë një shqiptar, je si te gjithë shqiptaret sot, që mohojnë fakti që janë shqiptare që mos të kenë pengesa, se sot të jesh shqiptare është turp duhet ta mohojmë. Më vjen keq se të mendoja ndryshe po ca do presësh nga një modele që lodhet shumë duke bërë pushime nëpër yacht etc…”

Por kjo nuk ka ndikuar aspak tek Emina e cila I ka kthyer pergjigje ndjekëses shumë qetë pa treguar interes për fjalët e saj:  “Si ja kalove? A ke pi kafe? Qysh i ke familjen. Të fala te gjithëve ju përshëndes shumë dhe uroj të kaloni një ditë shumë të bukur”!


Flash Lajme

Më të lexuarat