Prej disa javësh aktori i humorit, Ermal Mamaqi, ka lajmëruar se së shpejti në treg do të publikohet filmi i tij më i ri, “I love Tropoja”. Dje ai ka ndarë me të gjithë ndjekësit foto nga xhirimet, ku pjesë ishte edhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia.

Ditën e sotme me anë të një postimi në intagram, Enca e ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në këtë film. Ajo ka shkruar se kjo është koha e duhur për t’i treguar të gjithëve pasionin dhe talentin e saj, aktrimin. Enca shprehet se kjo ka qenë ëndrra e saj në sirtar.

“SURPRIIIIZE!! Erdhi koha t’ju tregoj talentin tim tjeter (gjithmone ka qene enderra ime ne sirtar deri ne momentin dhe rastin e duhur) ne nje superprojekt nga @ermalmamaqiofficial. ENCA AKTORE O LAL ?? Nuk do ju zhgenjej”, shkruan Enca./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@enca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat