Tanimë Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të Lumtur” nuk i fshihen më medies. Ata kanë kaluar së bashku pushimet dhe herë pas here nuk ngurojnë ta shprehin dashurinë edhe në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme Arbana ka takuar shoqen e saj të ngushtë Xhemi Shehu, për një darkë mes shoqes.

Por mesa duket Eduardi, nuk ka aspak qejf të rri larg Arbanës.

Ndaj nuk ka hezituar ti shkruajë në foton e postuar nga mikeshat, se kur do të largohet Xhemi, në mënyrë që Arbanën ta ketë vetëm për vete. Lexoni komentet:

L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat