Pasi shëtitën në vendet më të bukura të Italisë, blogerja e njohur Chiara Ferragni, së bashku me bashkëshortin e saj Fedes dhe dajlin 2-vjeçar, Leo, prej një javësh ndodhen në Ibiza, Spain.

Bukuroshja italiane nuk ngurron të ndajë çdo moment me fansat e saj në intagram. Fotot janë të mrekullueshme, dhe familja duket kaq shumë e lumtur. Shikoni fotot e mrekullueshme nga pushimet luksoze  të tyre./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat