Bleona Qerretin, këngëtarja me famë botërore ka publikuar një video të shkurtër në intagramin e saj duke shkruar se jeta e saj është fiks kështu si në këto pamje.

Një makinë Lamborgini, e shpejtë dhe super luksoze e cila nuk ndalon kur ka një pengesë përpara, për shkak të superfuqive të saj.

View this post on Instagram

A post shared by (@bleona) on

Fiks si Bleona, energjike, ndryshe dhe e pamposhtur nga asnjë vështirësi që has sepse gjithmonë ka një as nën mëngë.

Por një nga ndjekësit e saj i ka bërë një koment aspak të hijshëm. Sapo e ka parë, jo vetëm që nuk e ka anashkaluar por e ka publikuar përgjigjen e saj edhe në story.

Pasi emri i tij u bë publik dhe të gjithë ndjekësit e saj e panë komentin e shëmtuar, djali në fjalë i ka kërkuar falje Bleonës, duke i shkruar se është nxituar, ndaj i ka kërkuar asaj t’i fshijë postimet./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat