Ermal Mamaqi këtë gusht të nxehtë e ka kaluar duke xhiruar filmin e tij më të ri, “I Love Tropoja”. Një produksion që ka bërë bashkë emra të njohur të kinematografisë shqiptare, artistë të vjetër e të rinj.

Me pjesëmarrjen e Bujar Asqeriut, Mariana Kondit, dy aktorë që ishin pjesë edhe e filmit të parë të Ermalit, “Dy gisht mjaltë”, ai ka rikthyer  edhe një tjetër artiste që i kishte munguar skenës për më shumë se 30 vjet, Vera Veizi.

Nga postimet e Mamaqit, duket se ai nuk pushon asnjë moment, por ditë e natë vetëm xhiron. Këtë mëngjes, ai ka publikuar një video, së bashku me aktorin e Portokallisë, i njohur si Xhoda. Niseni ditën plot humor dhe shikoni videot e para nga filmi I Love Tropoja./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@ermalmamaqiofficial) on

View this post on Instagram

A post shared by (@ermalmamaqiofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat