Kush ka pasur të paktën një herë në jetë një kafshë shtëpie, e di mirë dhimbjen që kalon një person ku ajo nuk është më. Shpesh herë, qetësinë më shumë se njerëzit, ta fal një mace, apo një qen.

Një moment të vështirë, po kalonaktorja dhe prezantuesja e njohur Jonida Vokshi. Gjithmonë e kemi parë të qeshur por sot për të është një moment i trishtë. Ajo ka humbur qenushen dhe me një dhimbje të madhe shkruan se ditët më të lumtura të jetës së saj i ka kaluar me Bimbën, siç e quaan Jonida./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@jonidavokshiofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat